• KOCHANI RODZICE NASZYCH UCZNIÓW

• "Żyć to znaczy dziękować za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach. W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznym, lecz wdzięczność szczęśliwymi".
            (Phil Bosman)

Kochani Rodzice.
            Dobiega końca kolejny rok nauki Waszych pociech. W perspektywie dwa miesiące bestroskiego wypoczynku od obowiązków szkolnych i nauki. Specyficzna sytuacjanie nie zmienia zwyczajów związanych z zakończeniem roku szkolnego, dlatego Dyrekcja i Grono Pedagogiczne dziękuje Wam, Kochani Rodzice, ponieważ w tym rokuodegraliście szczególną rolę w procesie edukacji dzieci od mimentu wprowadzenia zdalnego nauczania, Dziękujemy, że pomogliście nam w różnoraki sposób dbać i troszcyć się o miejsce, w którym Wasze dzieci spędzają znaczną część czasu.
            Życzymy Wam i Waszym pociechom słonecznych i pełnych radości oraz wypoczynku bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZSO 5.

• Rozstrzygnięty konkurs "Bajkowy kostium teatralny"

• Z ogromną radością informuję,że nasza uczennica Oliwia Brzozowska kl.7a, została laureatką konkursu plastycznego pt.: "Bajkowy kostium teatralny". Organizatorem konkursu była Opera Śląska.

Laureatce i opiekunce Oliwii, p. mgr Jolancie Zych gratulujemy .

Autorka tekstu: mgr Jolanta Zych - nauczyciel plastyki.