• Studniówka 2018 w Kennedy'm

• W tym roku nasi maturzyści świętowali tradycyjne 100 dni do matury - "Pod kasztanami" w Zabrzu. Zabawa jak zwykle była zorganizowana na bardzo wysokim poziomie i wszyscy świetnie bawili się do białego rana.

Więcej zdjęć ze studniówki znajdziesz w galerii

• Jasełka 2017

• W tym roku szkolnym Jasełka przygotowali pierwszoklasiści z reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 26. Pomogli im w tym trudnym przedsięwzięciu uczniowie klas gimnazjalnych oraz licealnych. Od samego początku współpraca między młodzieżą licealną, gimnazjalną i maluszkami z SP 26 układa się wręcz wzorowo. Pierwszaki, to nasze przysłowiowe oczka w głowie. Jak widać na załączonych zdjęciach - wyszło super!

Dziękujemy bardzo młodzieży oraz paniom, które były opiekunkami tego wydarzenia: Mirosławie Bryk, Annie Mrozek, Tinie Szczepanik (wymieniam w kolejności alfabetycznej).

Autor: Jolanta Bednorz

• Dzień Maturzysty w VIII LO

• Dnia 8 grudnia 2017 roku, w naszej szkole odbył się dzień maturzysty. Jak co roku, uczniowie mogli się zmierzyć w różnych zabawach jak np. siatkówka, kręgle czy karaoke. Dla naszych najmłodszych kolegów również nie zabrakło atrakcji! Z pięknymi malunkami na twarzy, mogli udać się do szkolnego kina, by oglądać bajki. Całemu dniu przyświecał motyw przewodni - "Lata 70 i 80". Dziękujemy za wsparcie naszej wychowawczyni oraz młodszym kolegom.

Autor: Marta Giermazińska